Top 5 usług hostingowych Redmine w 2022 r.

 |  Jan 06, 22

redmine_hosting.jpeg

W 2022 roku konieczna jest optymalizacja infrastruktury IT pod kątem pracy zdalnej. Jedną z istotnych wad self-hosted Redmine jest problem aktualizacji, co prowadzi do braku funkcji i problemów z bezpieczeństwem. Tu z pomocą przychodzi migracja do chmury. .

Wiele przedsiębiorstw i zespołów IT szuka sposobu na optymalizację wykorzystania stosu IT. Chcą zlecić na zewnątrz wsparcie i utrzymanie oraz przejść z rozwiązań on-premises do chmury i SaaS.

Przyjrzyjmy się najpopularniejszym ofertom hostingowym dlaRedmine, ich cechom i korzyściom oraz powodom, dla których będą one pasować do Twoich potrzeb w 2022 roku.

Czym jest Redmine?

Redmine to jedno z najpopularniejszych narzędzi do zarządzania projektami i śledzenia spraw w Internecie. Jest to niezwykłe oprogramowanie open source, które obecnie łączy ponad 800 000 firm z jego podstawowym kodem, a nawet więcej, biorąc pod uwagę liczne instancje działające na forkach Redmine (takich jak Easy Redmine ChiliProject i OpenProject).

Ponad 2 miliony organizacji używa Redmine w swojej działalności każdego dnia, w tym znane firmy takie jak IKEA, IBM, Intel, Toyota, Samsung, organizacje pozarządowe i wiodące uniwersytety.

Platforma jest silnym konkurentem dla popularnych programów do zarządzania projektami, takich jak Asana, Wrike i Microsoft Projects, a także lepszą alternatywą dla Jiry.

Aktualizowanie Redmine

updates.png

Ponieważ główna wersja jest wydawana co najmniej raz w roku, a kilka mniejszych jest wydawanych po drodze, potrzebne są zasoby, aby utrzymać Redmine i zainstalowane wtyczki w stanie aktualnym. W zależności od dewelopera mogą to być nawet 2-3 imprezy na kwartał.

Migrate to secure hosting

Don't waste your time on Redmine maintenance. Hire experts and focus on your projects

Zaktualizowany system i wtyczki mają tendencję do powodowania konfliktów ze starszymi wtyczkami i funkcjami - szczególnie od wersji 4.0, ponieważ zespół programistów przeprojektował niektóre z podstawowych wtyczek i funkcji. Kiedy mówimy o migracji Redmine, główną zaletą jest to, że nie musisz już martwić się o aktualizacje. Zapomnij o testach i rozwiązywaniu konfliktów, zmieniających się wymaganiach, kurczącej się przestrzeni dyskowej czy braku zasobów ludzkich.

Przenosząc swoją platformę do chmury, możesz utrzymać cały biznes skoncentrowany na realizacji celów, generowaniu przychodów i wzmacnianiu relacji z klientami. Wybierając hosting Redmine w chmurze, zawsze uruchamiasz najnowszą stabilną wersję Redmine i jego wtyczek.

Wybierając hosting Redmine w chmurze, przekazujesz wsparcie i utrzymanie swojego zaplecza IT w ręce ludzi, którzy mogą wykonać zadania szybciej i taniej niż Twój zespół. W tym samym czasie Ty i Twój zespół możecie skupić się na rozwijaniu swojego prawdziwego biznesu. Peter Christian Gaarde, specjalista ds. inżynierii danych.

Top 5 dostawców hostingu Redmine

CTO i CIO mają wiele opcji, jeśli chodzi o wybór partnera do migracji ich on-premises Redmine do chmury. Oto główne z nich wraz z ich wadami i zaletami:

1. RedmineUP CLoud

support.png

RedmineUP to usługa hostingowa premium Redmine, która została zaprojektowana jako platforma współpracy przez zespoły, które są rozproszone po całym świecie i używają jej na co dzień. Z platformy korzystają jedne z najbardziej uznanych marek, takie jak Samsung, Bosch, CISCO i Sony, aby płynnie zarządzać pracą zdalną.

RedmineUP Cloud oferuje Ci zestaw różnorodnych funkcji:

 • 16+ wtyczek (modułów) do Redmine, takich jak Helpdesk, CRM, Reporting, Agile itp.
 • Różne narzędzia do zarządzania projektami, takie jak tablice Scrum/Kanban, Sprint Planners i Quick Search
 • 5 motywów mobilnych
 • Brak kosztów konfiguracji, migracji i dostosowania do potrzeb klienta
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Bezproblemowe pojedyncze logowanie do Azure Active Directory
 • Integracja z repozytoriami GIT
 • Free to start

Cena dla zespołu 25 użytkowników wyniesie 69 dolarów miesięcznie.

Możesz wypróbować tę w pełni opartą na chmurze usługę Redmine za darmo przez 15 dni Firma jest bardzo proaktywna z ich klientami i jeśli potrzebujesz niestandardowej konfiguracji lub NDA przed udostępnieniem szczegółów projektu, pomogą ci natychmiast.

Możesz wypróbować tę w pełni opartą na chmurze usługę Redmine z 15-dniową bezpłatną próbą. Są bardzo proaktywne z ich klientami, a jeśli potrzebujesz jakiejś niestandardowej konfiguracji lub NDA przed udostępnieniem szczegółów projektu, pomogą Ci w jiffy.

2. Plan.io planio.png

Planio to usługa zarządzania projektami i śledzenia błędów, która pozwala użytkownikom obsługiwać problemy, zarządzać przepływami pracy i tworzyć centralną bazę danych w chmurze. Usługa śledzi problemy i błędy podczas tworzenia oprogramowania lub projektowania produktu i pozwala użytkownikom dostosować działania po wystąpieniu, takie jak tworzenie problemów, przypisywanie zadań, ostrzeganie i ustalanie priorytetów.

Do podstawowych funkcji Planio należą:

 • Najpopularniejsze wtyczki RedmineUP
 • Integracje z SVN, GitHub, GitLab i podobnymi usługami.
 • Zarządzanie czasem
 • Interfejs "przeciągnij i upuść
 • Tablica zadań.
 • Prosta i zaawansowana grafika
 • Dostosowywalny motyw

Planio pozwala firmom na zarządzanie projektami za pomocą Kanban, Scrum lub standardowego podejścia wodospadowego. Użytkownicy mogą tworzyć reguły przepływu pracy, ustawiać uprawnienia oparte na rolach dla różnych grup użytkowników oraz automatyzować sekwencje zadań. Planio oferuje również narzędzia komunikacyjne do dzielenia się aktualizacjami projektu poprzez blogi, e-mail i czat zespołowy.

Cena dla zespołu 25 użytkowników wyniesie 169 dolarów miesięcznie z 30-dniową darmową próbą, aby uniknąć ryzyka.

3. EasyRedmine

easy.png

Easy Redmine to kompletna i rozszerzalna aktualizacja, która jest w pełni kompatybilna z Redmine. Zapewnia nowy projekt mobilny i najbardziej pożądane funkcje dla lepszej wydajności:

 • Wtyczki do zarządzania finansami
 • CRM B2B
 • Moduł do obsługi klienta
 • Wtyczki do zarządzania, w tym Scrum, Kanban i Test Cases
 • Wtyczki do zarządzania zasobami
 • Wykresy Gantta
 • Źródła aktywności
 • Szablony projektów
 • Easy Redmine działa jako wtyczka do Redmine i jest kompatybilna z najnowszymi wersjami Redmine. Cena dla zespołu 25 użytkowników wyniesie 237 dolarów miesięcznie. Aby przetestować zalety tej usługi, dostępna jest 30-dniowa wersja próbna.

  Migrate to secure hosting

  Don't waste your time on Redmine maintenance. Hire experts and focus on your projects

  4. OpenProject

  openproject.png

  OpenProject to oprogramowanie do współpracy zaprojektowane, aby pomóc firmom utrzymać cały cykl życia zarządzania projektem, od planowania do budżetowania i raportowania kosztów. Menedżerowie mogą wyróżniać ważne atrybuty zadań w oparciu o status, priorytet lub termin wykonania, a także wizualizować informacje o projekcie na różnych wykresach. Jego podstawowe cechy są następujące:

 • Skuteczne narzędzia do zarządzania zadaniami i współpracy
 • Planowanie drogi produktu i wprowadzenie na rynek
 • Wykresy Gantta
 • Listy zadań i backlogów w Agile i Scrumie
 • Budżety
 • Śledzenie błędów i kosztów
 • OpenProject pomaga organizacjom definiować kamienie milowe, zadania i fazy projektu na osi czasu, ustalać daty rozpoczęcia lub zakończenia oraz aktualizować różne elementy zadania. Kierownicy mogą otrzymywać powiadomienia o osi czasu projektu, udostępniać kalendarze, aby informować interesariuszy, i wiele więcej. OpenProject umożliwia przełożonym dostosowanie uprawnień dostępu pracowników lub interesariuszy oraz zarządzanie przepływami pracy w projekcie na tablicach Kanban. Wycena dla zespołu 25 użytkowników wyniesie 137 dolarów miesięcznie.

  5. RedmineHosting.de

  redminede.png

  RedmineHosting.de jest bogatą w funkcje usługą stworzoną przez firmę, która zna wszystkie zalety i korzyści Redmine. Agencja internetowa Millepondo oferuje swoje usługi z Niemiec. Nie obawiaj się zwrócić do ich wsparcia w przypadku, gdy potrzebujesz pomocy: ich zespół mówi dobrze po angielsku, więc na pewno otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania.

  Wszystkie recenzje użytkowników Millepondo i RedmineHosting.de są pozytywne, dzięki tym cechom:

 • Wszystkie wtyczki RedmineUP
 • Integracje z SVN, GitHub, GitLab i podobnymi usługami
 • Możliwość personalizacji marki
 • Codzienne i cotygodniowe kopie zapasowe
 • Niektóre inne zalety usługi obejmują szybki czas ładowania serwera, certyfikowane centrum danych z zaporą ogniową, load balancer, ochronę DDoS, nieograniczoną przestrzeń dyskową i inne. Cena Redmine-hosting.de zależy od okresu umowy (6/12 miesięcy) i rodzaju profilu hostingowego, zaczynając od 49 dolarów miesięcznie. Skontaktuj się z zespołem, aby aktywować pełną 30-dniową wersję próbną.

  Dlaczego CTO i CIO migrują z Redmine on-premise do hostingu w chmurze?

  W przypadku, gdy nadal zmagacie się z Redmine on-premise, mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do znalezienia alternatywnego sposobu zarządzania działami IT.

  Poprawa bezpieczeństwa i kopii zapasowych Redmine

  Jeśli porównasz swoją wewnętrzną infrastrukturę i hostowane instancje, zobaczysz, że dostawcy chmury, tacy jak EasyRedmine, RedmineUP i Plan.io, stawiają bezpieczeństwo i integralność danych na pierwszym miejscu. Teraz to jest na pierwszym miejscu.

  Jeśli pracujesz w sektorze wrażliwym, takim jak bankowość, finanse lub medycyna, musisz przestrzegać surowych przepisów i umów o ochronie danych (np. GDPR). Większość usług Redmine Cloud spełnia te wymagania i chroni dane klientów w najlepszy możliwy sposób.

  Rozwiązanie opłacalne

  Jeśli Twoja firma może uzyskać gotową do użycia instancję w ciągu 1 godziny pracy DevOps lub administratora, nie ma sensu robić instalacji i utrzymania Redmine samodzielnie.

  Fakt, że Redmine jest dostępny za darmo i nie kosztuje Cię posiadanie, jest na początku kuszący. Należy jednak wziąć pod uwagę całkowity koszt posiadania. Jeśli hostujesz Redmine samodzielnie, Twoja organizacja będzie musiała pokryć koszty sprzętu i pracy. Koszty pracy rosną wraz z rozwojem firmy i wymagają większej uwagi do wsparcia i utrzymania systemu oraz wykonywania funkcji administracyjnych.

  Wycena chmury zapewnia przejrzystość i ułatwia planowanie kosztów na kolejne kwartały. Jedną z głównych korzyści w przypadku korzystania z Redmine w modelu SaaS, np. RedmineUP Cloud, jest to, że płacisz stały miesięczny abonament na zasadzie pay-as-you-go według przejrzystych cenników.

  Szybsze działanie Redmine na urządzeniach mobilnych

  Zaletą instancji Redmine hostowanych w chmurze jest responsywny design, co oznacza, że można mieć do nich dostęp w podróży, na wyjeździe służbowym lub podczas podróży. Można się z nimi łatwo połączyć za pomocą aplikacji mobilnych. Dzięki temu poprawia się komunikacja w zespołach, a liderzy zespołów mają lepszy wgląd w postępy projektu.

  RedmineUP i inni poważni dostawcy hostingu pozwalają wybrać miejsce, w którym chcesz przechowywać swoje dane. Pierwszym częstym powodem jest przestrzeganie lokalnych przepisów dotyczących danych.

  Druga to szybkość - korzystanie z hostingu Redmine w chmurze wspieranego przez CDN gwarantuje lepszą wydajność niż własny serwer.

  Dedykowany opiekun konta i bezpłatna migracja danych

  Pomimo komercyjnych rozwiązań, Redmine nie posiada otwartego kanału wsparcia 24/7.

  W przypadku przeszkód, błędów lub niepewności będziesz musiał polegać na pomocy swoich programistów lub społeczności Redmine. Jeśli masz czas, aby poczekać na odpowiedź, to zwykle pomaga. Ale kiedy pojawiają się przestoje i zabraknie pracy dla klientów, staje się to problematyczne.

  Migrate to secure hosting

  Don't waste your time on Redmine maintenance. Hire experts and focus on your projects

  Wielu właścicieli firm mówi, że chcieliby mieć dedykowany zespół monitorujący zdrowie aplikacji i równoważenie obciążenia, a także szybko reagujący podczas naprawiania problemu, jeśli to konieczne. Migracja do chmury umożliwia również dostęp do dedykowanego opiekuna konta, który zna konfigurację swojej instancji. Kolejnym powodem jest możliwość kontaktu z zespołem wsparcia poprzez wiele kanałów, zazwyczaj e-mail, LiveChat lub telefon.

  Stworzenie niezależnej i elastycznej infrastruktury IT

  Wybierając Redmine w modelu SaaS, zyskujesz jeszcze jedną przewagę nad hostingiem wewnętrznym lub dedykowanym rozwiązaniem programowym. To elastyczność i niezależność. Twoje dane mogą być eksportowane i importowane do nowego dostawcy, jeśli obecny nie wspiera wystarczająco Twoich celów biznesowych.

  Jeśli zespół DevOps lub zespół programistów musi dodać nową wtyczkę lub połączyć się przez API z usługą innej firmy, nie ma potrzeby delegowania ludzi do wykonania tego zadania. Zespół wsparcia technicznego sprzedawcy zajmie się tą instalacją lub konfiguracją.

  Chmura obliczeniowa to rozwiązanie, które pozwala Twojej firmie skupić się na podstawowej działalności, podczas gdy wszystko inne jest robione za Ciebie. To ta sama usługa biznesowa, którą znasz z leasingu flotowego. Płać miesięczny abonament i przestań myśleć o reszcie.

  Wynieść

  Decydując, z którego hostingu Redmine skorzystać, pamiętaj o potrzebach prowadzenia firmy. Weź pod uwagę takie czynniki, jak liczba użytkowników, ilość miejsca do przechowywania, włączenie wtyczki, czas rozwiązania zgłoszenia pomocy technicznej i szybkość ładowania strony.

  Wybór odpowiedniego rozwiązania SaaS opartego na chmurze Redmine pozwoli Ci lepiej skoncentrować się na kluczowych projektach.

  Aby rozpocząć, utwórz bezpłatne konto w chmurze. Konto w chmurze 15-dniowa wersja próbna pomoże Ci dowiedzieć się, czy usługa jest odpowiednia dla Twojej pracy i spełnia Twoje cele. Nie wahaj się porozmawiać z ekspertami RedmineUP, aby opracować plan działania i przygotować się, aby dać swojej firmie impuls, na jaki zasługuje.

  sql_view_image.jpg
  Customer story

  With new [Redmine] functionalities and RedmineUP help, we were able to operatively steamed up our processes

  — SINDY LEE, ANALYSTS, SQL VIEW

  Related posts