Plugin Redmine Helpdesk

Ticketowy system do obsługi i wsparcia klienta w Redmine

Zamów teraz
customer.png
RedmineUP
Metryki SLA i raporty

Monitoruj wydajność swego działu, dzięki metrykom SLA: Średni czas pierwszej odpowiedzi, średnia ilość odpowiedzi, by zamknąć zgłoszenie, czy średni czas zamknięcia.

RedmineUP
Oceny satysfakcji

Twoi klienci mogą ocenić otrzymane odpowiedzi, klikając na właściwą emotikonę pod odpowiedzią: smutną, neutralną lub zadowoloną. Śledź ich satysfakcję za pomocą raportów.

RedmineUP
Konfigurowalne szablony

Z łatwością dostosujesz wszystko: szablony wiadomości i odpowiedzi, autorespondery, design czy różny poziom wglądu w informacje dla każdego projektu.

RedmineUP
Widget z REST API

Pozwól swoim klientom i użytkownikom wysyłać zgłoszenia i wiadomości z każdej strony dzięki widgetowi. Korzystając z funkcji auto-wypełnienia pól, otrzymasz także informacje o kontekście zgłoszenia.

Przed Helpdeskiem testowaliśmy Zendesk, Freshdesk, JIRĘ, OTRS i Zammad. Zendesk nie pozwala na lokalną instację. Dane w chmurze rodzą problemy z prywatnością albo wiążą się z wysokimi kosztami kontroli nad danymi. Wszystkie pozostałe systemy miały jakieś wady. Dlatego wybraliśmy Helpdesk. Dlaczego? Współczynnik cena/funckjonalność jest świetna, a Support udziela szybkich odpowiedzi z konkretnymi rozwiązaniami. Co więcej, plugin dobrze interguje się z infrasturą Open Source.

Gerhard Gappmeier, Członek Zarządu, Dyrektor ds Rozwoju Oprogramowania i Architektury IT—ascolab GmbH

Funkcjonalności

Pełna informacja o kliencie

Jedną z najpotężniejszych funkcji jest pełna integracja z modułem zagadnień (issues) i pluginem CRM. Dzięki niej widzisz wszystkie informacje o osobie, z którą prowadzisz korespondencję, wraz z tagami, powiązanymi plikami, czy jej wcześniejszymi zgłoszeniami. Korzystając z tej historii, moduł podpowiada listę osób, do których możesz wysłać kopię DW.

customer.png

Odpowiadaj bezpośrednio z ticketa

Teraz możesz odpowiedzieć na ticket za pomocą jednego kliknięcia. Odpowiedź używa szablonu, do którego wcześniej możesz zdefiniować nagłówek i stopkę. Możesz w nich wykorzystać automatyczne makra, które załączą informacje takie jak nr ticketa czy imię i nazwisko agenta, który odpowiedział na wiadomość.

response.png

Obsługa zgłoszeń poprzez Tickety

Helpdesk rozszerza funkcjonalności listy zagadnień, dzięki czemu możesz użyć filtrów, by bezproblemowo znaleźć i zaznaczyć zarówno wszystkie zgłoszenia, jak i wybrać jedno konkretne. Dodatkowo możesz dodać dodatkowe wyświetlane pola w tablicy zagadnień — jak np. z informacjami o kliencie czy tekstem ostatniej wiadomości.

tickets.png

Odpowiadaj szybciej dzięki autoresponderom

Z Helpdeskiem możesz ustawić autoresponder na pierwszą wiadomość otrzymaną od klienta, a także dowolnie dopasować ją do swoich potrzeb i designu za pomocą szablonów i stylów. Co więcej, zarówno w nagłówku, jak i stopce wiadomości możesz stosować makra, które załadują do wiadomości wybrane dane dotyczące klienta, zgłoszenia czy agenta.

templates.png

Helpdesk Widget z API

Dzięki widgetowi Twoi klienci i użytkownicy systemu mogą wysyłać zgłoszenia i tickety z dowolnej strony, zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz Redmine. Co więcej, możesz skonfigurować dowolne pola, które chcesz, by były wyświetlane, a także ustawić ich auto wypełnianie określonymi danymi. Dzięki temu możesz automatycznie załączać informacje, takie jak adres obecnej strony, status strony, ID produktu czy inne, które będą potrzebne w Twojej firmie.

widget.png

Wymagania

Redmine 5.1 - 4.0
Ruby 3.7 - 2.0
Вaza danych SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Server
System operacyjny Linux, OS X, Windows
Przeglądarki Chrome, Safari, Internet Explorer and Firefox
Ponad 140 000 zespołów ze 120 krajów korzysta z pluginów, motywów i usług RedmineUP
NASA
Mitsubishi Electric
IKEA
Airbus
Apple Inc.
Bosch
Schneider Electic
Nintendo

Cennik

PRO Single-server

399

12 month updates & support

Kup teraz

PRO Multi-server

899

12 month updates & support

Kup teraz

Save up to 48% for all plugins

Full Stack Single-Server
14 PRO plugins bought separately: $3 436.00 – You pay $1799

Kup teraz

Dodatkowe funkcjonalności

Obsługa protokołów POP3/IMAP
Szablony wiadomości
Statystyki wydajnośći i efektywności SLA
Dedykowane style CSS dla szablonów emaili
Widget do zamieszczenia na dowolnej stronie
Uniwersalny widok zgłoszenia dla wszystkich członków zespołu
Białe i czarne listy oraz filtorowanie
Ratingi satysfakcji
Autorespondery z konfigurowalnymi szablonami
Makra
Wysyłanie i otrzymywanie załączników
Listy DW/UDW

Bundles and offers

RedmineUP Full stack bundle

Get all plugins bundle with 48% discount

Order Full stack bundle | $1799

14 plugins bought separately: $3 436.00 – You save $1 637.00

fullstack.svg

Co nasi klienci mówią o RedmineUP

Quote colin

Mamy ponad 50 000 zagadnień i ponad 500 kontaktów w naszym Redmine. Podoba mi się, że pluginy obsługują nie tylko procesy związane z rozwojem oprogramowania, ale pozwalają również na różne integracje między sobą. Odnośnie potrzeb biznesowych uważam, że pluginy RedmineUP to bardzo dobry punkt startowy.

Marius Balteanu, Dyrektor działu Jakości Oprogramowania i Partner w Zitec

Quote chad

Wasze pluginy są profesjonalne i łatwe w użytkowaniu. Spełniają wszystkie nasze wymagania. Chciałbym również powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z supportu. I jesteśmy wdzięczni za to, że pluginy są dobrze udokumnetowane, a proces instalacji jest bardzo prosty. Mamy tysiące zadań i zagadnień i Wasze pluginy znacząco ułatwiają naszą pracę.

Gaoming Wu, Prezes Tecsoon

Quote chad

In Morele.net we use Redmine fo projects portfolio management and system maintenance. We use several RedmineUP's plugins: Agile, Helpdesk, People. I am very pleased with their functionality and the transparency of the user interface.

Adam Rataj, Director of Software Development Department Morele.net